3 безкоштовні події, які варто не пропустити у вихідні: подивитися давній палац, показати таланти та посміятися досхочу

Автор: Оксана Тупальська
14:36 23.02

У найближчий вікенд можна провести затишно час та ще й власними талантами послужити війську. Як це зробити, читайте далі.

3 безкоштовні події, які варто не пропустити у вихідні: подивитися давній палац, показати таланти та посміятися досхочу

Подивитися на красу Кловського палацу не виходячи з дому можливо усією родиною. У вихідні проводять онлайн-екскурсії будівлею, де нині розташований Верховний Суд України. Пам’ятку архітектури національного значення XVIII століття у Києві споруджували для прийому почесних гостей Києво-Печерської лаври. Там і плафон, виготовлений народним майстром малярем та золотарем Венедіктом Фрідріхом, і образи, створені чернігівським іконописцем Кіндратом Андреєвим, і приміщення, запроектовані архітектором Олександром Беретті.

Кому онлайн-екскурсія сподобається, можуть згодом у будні навідатися до Кловського палацу на Пилипа Орлика, 8 з екскурсійною групою з 4 і більше осіб – за попередньою реєстрацією, написавши на скриньку [email protected].

@svitlana.kyiv.ua Так, друзі, оглядові екскурсії у Кловському палаці безкоштовні. Але є суттєва незручність: проводять їх у робочі дні, оскільки будівлю займає державна установа – Верховний суд України. ⠀ Як потрапити? Запросіть друзів, рідних чи колег (в групі має бути від 4 осіб) і відправте на електронну пошту Верховного суду [email protected] лист-звернення, в якому обов‘язково вкажіть: ⠀ ✔️ПІБ, серію і номер паспорта, дату народження кожного відвідувача, ✔️бажану дату й час проведення екскурсії, ✔️ваш контактний телефон. ⠀ Лист відправляйте завчасно, не пізніше, ніж за 10 днів від бажаної дати екскурсії. З вами зв‘яжуться для узгодження деталей. ❗️На екскурсію не забудьте взяти з собою документ, що посвідчує особу. ☎️ Бажаючим підкажу номер телефона екскурсовода Кловського палацу. ⠀ Якщо вам здається цей процес складним і клопітким, ви можете приєднатися до групи, яку збирає відома київська турагенція. Вартість її послуг з організації екскурсії та додаткової коротенької прогулянки Липками складає 300 грн з особи. #кловськийпалац #липки #історіякиєва #mykyiv #архітектура #architecture #achitecturelovers #architectures #кудипітикиїв #kyivguide #київкуди #kyivblog #київ #kyiv #україна #ukraine #kyivtoday #ukrainetoday #kyivcity#цікавімісцякиєва #київпрогулянки #локаціїкиїв #kyivplaces #placekyiv #українськийтікток #українськийконтент ♬ We Don’t Talk Anymore – Instrumental Music From TraxLab

Ви ще не визначилися, чи походи на стендап-шоу – ваша розвага? Можете безкоштовно в п’ятницю ввечері подивитися виступ коміків у ТРЦ Blockbuster.

Для вас виступатимуть:

  • Свят Загайкевич, засновник «Підпільного Стендапу», амбасадор анекдоту про стоматологів
  • Олексій Приймаченко, стендап-комік, імпровізатор, тіктокер, керівник запорізького стендап-клубу Zpstandup
  • Ігор Нерівний, стендап-комік, резидент «Підпільного Стендапу», ведучий «бла бла подкасту»

Початок о 19.00 в залі  City FoodHall на другому поверсі ТРЦ.

У цьому ж залі в неділю, 25 лютого запланований концерт Арсена Мірзояна. Вхід також безкоштовний.

Учасників подій заохочують задонатити для «Фонду Наступу».

Відвідайте фабрику бавовни «Гномовиця» та біля маркет-моллу Даринок та подбайте про військо.

На безкоштовному майданчику триває збір для 3-ї Окремої Штурмової Бригади ЗСУ.

«Тут, на фабриці бавовни, відбуваються спалахи першого в Києві вулкану Гномовиця, тут можна блукати в лабіринті, кататись на еко-гойдалках та горках, робити сімейні фотосесії та розважатись, як душа забажає.Приходьте з родиною або з компанією друзів, робіть бавовну на Гномовиці, Даринок та Арт-завод Платформа перетворять це в донати: кожні 100 вивержень Гномовиці – це 10 000 грн. на збір для ЗСУ», – розповідають організатори.

Вхід вільний з 10.00 до 21.00, 6 вхід маркет-моллу Даринок.

Великий Київ у Google News

підписатися