“Талони на продукти, які висилають на смартфони, це іронія, яку може витворити лише влада з почуттям дуже чорного гумору” – депутат “ЄС” Таран

Автор: Галина Ворона
21:26 09.01

Економічний радник президента Устенко бідкається, що зростання цін на продовольство може спричинити страшну інфляцію. І як контрзахід влада розглядає можливість доплати “незахищеним верствам” через додаток “Дія”. Талони на продукти, які висилають на смартфони, – це іронія, яку може витворити лише влада з почуттям, ну, дуже чорного гумору.

“Талони на продукти, які висилають на смартфони, це іронія, яку може витворити лише влада з почуттям дуже чорного гумору” – депутат “ЄС” Таран

Про це пише депутат Київради від “Євросолідарності” Сергій Таран.

“Кінець епохи бідності” (передвиборний слоган президента Володимира Зеленського. – Ред.) близький як ніколи”, – саркастично зауважує він.

За словами депутата, зате тепер усі знають, як виглядає країна мрії Зеленського.

Це коли у смартфоні ви отримуєте талони на продукти і гордо крокуєте вимощеними по захмарних цінах дорогах, по яких будь-коли можуть поїхати російські танки, – але всім пофіг, бо верховний головнокомандувач другий тиждень обговорює на Буковелі з Коломойським “деолігархізацію”, – підкреслює політик.

Читайте також: “Наші гори. Бачу наші Карпати. Наші люди”. Зеленський з Буковелю привітав з Різдвом 

Нагадаємо, радник президента України Володимира Зеленського Олег Устенко заявив, що у 2022 році інфляція в сировинній продовольчій групі товарів може становити від 10% до 20%, що призведе до інфляційного стрибка до 8-10% і потребуватиме антикризових заходів. Це можуть бути і додаткові виплати для компенсації зростання цін, і запровадження food stamp (продуктові картки. – Ред.) у системі “Дія” – так званих “продуктових чеків”, як це практикується в США.

Великий Київ у Google News

підписатися