“Такий різний Ройтбурд”: пам’яті художника у Києві пройде виставка

Автор: Марія Супрун
15:55 02.10

Цього місяця Києві презентують виставковий проєкт “Такий різний Ройтбурд”, присвячений пам’яті художника Олександра Ройтбурда. У межах проєкту покажуть створені в різні періоди життя роботи Ройтбурда – живопис, графіку та відеоарт.

“Такий різний Ройтбурд”: пам’яті художника у Києві пройде виставка

Як повідомляє Нацiональний музей «Київська картинна галерея», формат виставки, як і сама особистість Ройтбурда, незвичний та захопливий, – він відкриватиметься поступово в кількох локаціях, презентуючи глядачеві різні грані таланту художника:

  • З 6 до 17 жовтня виставка діятиме в Національному музеї “Київська картинна галерея”.
  • З 14 жовтня до 14 листопада триватиме друга частина в галереї Vakulenko Art Consulting.
  • З 20 жовтня і до 3 листопада третя частина проєкту розташується в Мистецькому центрі “Шоколадний будинок”.

“«Такий різний Ройтбурд» прагне розкрити різні грані творчості унікального художника та всебічно обдарованої особистості. У легко впізнаваних, але водночас таких різних роботах Майстра ви почуєте натхненні, насичені щирими емоціями історії, в кожній з яких знайдете глибокий зміст і надзвичайно тонку іронію”, – йдеться у повідомленні організаторів.

Відкриття та презентація відбудуться 6 жовтня о 18:00 у Київській картинній галереї (вул. Терещенківська, 9).

Нагадаємо, 8 серпня помер український художник та депутат від “ЄС” Олександр Ройтбурд. Петро Порошенко попрощався з Олександром Ройтбурдом та підтримав ініціативу присвоїти музею його ім’я.

Великий Київ у Google News

підписатися