Петро Порошенко попрощався з Олександром Ройтбурдом та підтримав ініціативу присвоїти музею його ім’я

Автор: Марія Супрун
15:21 11.08

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в Одесі взяв участь у церемонії прощання з видатним українським художником, депутатом Одеської обласної ради від «ЄС», директором Художнього музею Олександром Ройтбурдом.

Петро Порошенко попрощався з Олександром Ройтбурдом та підтримав ініціативу присвоїти музею його ім’я

Порошенко підтримав ініціативу депутатів з «Європейської Солідарності» клопотати про присвоєння Одеському художньому музею імені Олександра Ройтбурда, повідомляється на сайті політсили.

«Сьогодні Одеса, Україна і весь світ прощається з людиною, велич якої, масштаб якої не всі зараз розуміють. Сьогодні ми прощаємося з великим творцем, громадянином, патріотом, професіоналом, який у спілкуванні був дуже простою, доступною і людяною особистістю. І разом з тим викликав великий опір тих, хто не розуміє його творчість, мистецтво, Одесу і Україну», – зазначив Порошенко.

За його словами, найкраща форма пошани, яку зараз одесити, українці і світ можуть віддати митцеві – прийти і подивитися його роботи. Долучитися до його творчості.

 

«Я підтримую ініціативу одеситів, депутатів з нашої фракції ініціювати процес присвоєння музею, його справі його великого імені. Це буде справедливо, і ми маємо увічнити його пам’ять», – говорить Порошенко.

Лідер партії «Європейська Солідарність» також підтримав ідею перейменувати одну з одеських вулиць на честь Олександра Ройтбурда.

«Ми будемо за це боротися. У нас є досвід. Наприклад, ми перейменували вулицю в Києві на ім’я мого великого друга, друга України сенатора Маккейна. Зараз нам треба таке саме зробити в Одесі. Я дуже сподіваюся, що одесити підтримають цю ініціативу про перейменування вулиці на честь свого великого земляка», – говорить Порошенко.

Нагадаємо, 8 серпня помер український художник та депутат від “ЄС” Олександр Ройтбурд.

Великий Київ у Google News

підписатися