Таких всього 200 у світі: в київському зоопарку живе тянь-шанська ведмедиця Чудо (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
20:44 04.08

У Київському зоопарку живе тянь-шанська ведмедиця на ім’я Чудо. Всі охочі можуть побачити ведмедицю в великому природному вольєрі, площею понад 1 200 квадратних метрів.

Таких всього 200 у світі: в київському зоопарку живе тянь-шанська ведмедиця Чудо (ФОТО, ВІДЕО)

Як розповіли в Київзоо, ведмедиці вже 24 роки – це дуже похилий вік для ссавців цього підвиду.

Задля комфорту ведмедиці в вольєрі є велике штучне озеро, скелястий водограй з місточками, різноманітні лазалки, грибочки від сонця, а ще затишний гамак, де вона відпочиває.

Для збереження здоров’я та довголіття Чудо-ведмедиці – сонце, повітря, вода, ветеринарний догляд і, звісно, смачна корисна їжа“, – зазначили в зоопарку.

Наразі тянь-шанський бурий ведмідь знаходиться на межі зникнення. У світі налічуються не більше 200 осіб цього підвиду. В українській природі вони не зустрічаються, проте троє таких ведмедів живуть під дбайливою опікою людини – це Чудо в Київському зоопарку, Чада в Ведмежому притулку «Біла скеля» та Христина в Ведмежому притулку “Домажир”

Усі охочі можуть побачити ведмедицю Чудо в великому природному вольєрі Ведмежого континенту Київського зоопарку. Також для відвідувачів доступні вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк.

Нагадаємо, в Київському зоопарку врятовані мавпи-гусари вже освоїлись у літньому вольєрі.

Великий Київ у Google News

підписатися