Табір для особливих дітей: як працюють пілотні дві групи для дітей з аутизмом

Автор: Любава Лисичкіна
20:52 21.07

Марина Порошенко, відвідала з робочим візитом позаміський дитячий табір «Зміна», що вперше відкрив двері для відпочинку дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення.

Табір для особливих дітей: як працюють пілотні  дві групи для дітей з аутизмом
Як ідеться у повідомленні Фонду Порошенка, наразі працює  пілотний проєкт щодо перебування двох груп дітей.
 
Метою пілотного проєкту є виявлення проблемних питань і напрацювання рішень щодо системного впровадження відпочинку дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення. Аби така послуга для маленьких киян стала нормою у майбутньому.
 
Наразі перша група дітей вже п’ять днів перебуває на відпочинку.  Лідерка фракції «Європейська Солідарність» у Київській міській раді, Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко зустрілась з ними і їх мамами. Поцікавилась як проходить відпочинок і почули їх позитивні відгуки.
 
У рамках проєкту відбувся перший тренінг для вихователів табору щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. А також відбувається робота психологів та спеціальних педагогів з батьками.
 
Перебуваючи в таборі стало очевидним, що  основна мета інклюзивного відпочинку – соціалізація дітей, реалізується. Діти активно приймають участь у квестах, спортивних змаганнях та інших формах дозвілля. Відпочивають та набираються сил.
 
Марина Порошенко наголосила, що у майбутньому кожен столичний заклад дитячого літнього відпочинку має стати доступним для всіх категорій дітей.
 
Нагадаємо, Київ може стати лідером у впровадженні соціального супроводу під час інклюзивного навчання

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...