У Києві відремонтували величезний резервуар для чистої води, яку подають у будинки

18:23 01.12.2020

У Києві цього року завершили реконструкцію резервуару на Дніпровській водопровідній станції, у якому зберігають 5 тисяч кубометрів очищеної води для третини міста. Вода звідси подається через водопровідну мережу у домівки киян. Загальна вартість проекту склала 49,7 млн грн.

У Києві відремонтували величезний резервуар для чистої води, яку подають у будинки

Про це під час інспекції відремонтованого об’єкту заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

У резервуарі очищена питна вода зберігається перед подачею у мережу, тому дуже важливо, щоб це приміщення знаходилось у належному стані, адже це може безпосередньо вплинути на якість води.

За словами Пантелеєва, резервуар збудований 62 роки тому і давно потребував ремонту, адже останній раз капремонт тут проводився майже 20 років тому: конструкції та обладнання ємності руйнувались під дією хлору, огородження та стінки, мережі зносились тощо.

Тому в 2018 році “Київводоканал” розпочав реконструкцію резервуару. Цього року вона завершена. Загальна вартість проекту 49,7 млн грн. Власне, обладнання, від якого залежить надійне та безпечне зберігання питної води потребувало заміни та ремонту”, – пояснив Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що після реконструкції підприємство більше не витрачатиме кошти на дрібні ремонти та обслуговування зношеного застарілого обладнання та трубопроводів. Також реконструкція підвищить безпеку та герметичність роботи споруди.

Також Пантелєєв додав, що що цього року “Київводоканал” спрямував майже 300 мільйонів коштів інвестиційної програми на проекти модернізації та заміни обладнання.

Як запевнили у “Київводоканалі”, гарантійний термін експлуатації оновленого резервуару не менше 50 років.

Читайте також: Нове житло – новий договір. Пам’ятка від Київводоканалу

Нагадаємо, у Києві 40% води очищують та знезаражують як в європейських країнах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...