Система намахує всіх. Геращенко показав побитому Щуру його ж відео, як доказ гарної роботи поліції

Автор: Марія Супрун
14:48 22.04

Вчора у столиці побили ведучого “Телебачення Торонто” і колишнього члена правління “UA: Суспільне мовлення” Майкла Щура (Романа Вінтоніва). Він сам знайшов та перезняв відео інциденту з камер спостереження. А потім той самий ролик йому надіслав заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, демонструючи швидку роботу поліції.

Система намахує всіх. Геращенко показав побитому Щуру його ж відео, як доказ гарної роботи поліції

Про все це сам телеведучий розповів на своїй сторінці в Facebook

Як повідомлялося вчора, інцидент трапився на перехресті вулиць Ярославів Вал і Івана Франка через зауваження хлопцям, які їхали на самокатах

Щур викликав поліцію, але та не приїхала, йому порадили написати заяву у відділку, що він і зробив. Попри те, що на його виклик ніхто не прибув, телеведучий високо оцінив роботу людини зі 102, яка приймала виклик. Водночас, у відділку, а потім і після того, як стало відомо, що він працює у ЗМІ, ставлення до нього змінилося.

“Після того, як МВС дізналося, що я — журналіст. Отоді почалось гуляння. Я не знаю, чи кому-небудь ще з потерпілих у Шевченківському районі цього вечора дзвонив начальник райвідділу після написання заяви. Я не знаю чи у когось із потерпілих за сьогодні була розмова з Антоном Геращенком. У мене — так”, — зазначив Щур.

Також Щур розповів неоднозначну ситуацію, яка сталася під час його спілкування з заступником голови МВС Геращенком. За його словами, він з дружиною обійшов офіси із камерами спостереження поблизу, які могли зафіксувати їхнє спілкування із хлопцем на самокаті. З однієї камери дозволили зняти відео. Це відео в нього згодом попросив начальник райвідділку, а ще пізніше цей же ролик йому надав Геращенко — як доказ активної роботи правоохоронців. Цей інцидент викликав обурення журналіста.

“Мені подзвонив начальник райвідділу. Ми з ним поговорили. Він спитав, чи є у мене відео з камери стеження. Я сказав, що є, готовий надіслати. Я йому надіслав. Через деякий час ми розмовляли з Антоном Геращенком. І він сказав, що вони працюють. І що вже є результати. Вони вже навіть знайшли відео з камери стеження. Я попросив його надіслати. І він надіслав мені моє відео. Пане Антоне, можливо, я роблю неправильно, що розказую про те, про що ми говорили. І ви можете від мене вимагати видалити цей пост. І ви можете сказати, що ви мені не казали, що це відео знайшли ви (тобто поліція). Коли я це все розказую, я маю одну мету — показати, що система намахує всіх. Не лише нас — громадян, які приходять до неї з заявами. Але і вас — людей, які керують цією системою”, — написав він.

Геращенко цей допис без уваги не залишив. Він подякував Щуру за об’єктивне висвітлення подій та опублікував скріншот їхнього листування.

Водночас на запитання Щура про те, нащо було пересилати йому ним же здобутий відеодоказ, Геращенко не відповів.

Дивіться також: Фото дня. Заступник міністра внутрішніх справ з розмальованими дверима ОП

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...