Сидів на кондиціонері та стукав у вікно сусідам: кривава розправа підлітка з родиною (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
15:52 28.04

Днями столицю сколихнула новина, що у багатоповерхівці на Позняках 16-річний хлопець зарізав усю родину і кілька днів прожив поруч зі скривавленими трупами. Сьогодні стали відомі подробиці вбивства.

Сидів на кондиціонері та стукав у вікно сусідам: кривава розправа підлітка з родиною (ВІДЕО)

Свекруха звернулась до поліції, бо ані її син, ані невістка чи онуки не виходили кілька днів на зв’язок. Коли вбивця зрозумів, що родину розшукують, спробував втекти, повідомляється у сюжеті “Надзвичайних новин“.

Він видерся у вікно на сьомому поверсі та поліз майже гладкою стіною на  восьмий. Пізнім вечором хлопець постукав у вікно сусідам і розповів, що батьки покинули його вдома, і він вже сім днів сидить сам. Жінка, яка впустила підлітка в квартиру через вікно, розповіла, що він сидів на кондиціонері і просив про допомогу. Він попросив води, подякував і пішов. Про те, що хлопець був небезпечним і мав при собі ножа, яким вбив рідних, жінка дізналась лише наступного дня.

Пошматовані тіла господаря квартири, його дружини та їхнього 8-річного сина вивозили з будинку вночі.

Максим – студент училища, майбутній автослюсар. У скоєному одразу зізнався, сказавши, що ненавидить родичів і постійно з ними сварився. Після останнього скандалу його наче “перемкнуло”: спочатку він наніс кілька поранень батьку, потім матері. Молодшого брата вбивця зарізав, коли той спав.

Сусіди про родину відгукуються неохоче, розповідають, що господарі вживали алкогольні напої і з ними ніхто не спілкувався.

На хлопця чекає психіатрична експертиза. Якщо він був при розумі, коли встромляв ніж, максимальне покарання, яке йому світить –  до 15 років позбавлення волі, адже довічне ув’язнення до неповнолітніх український суд не застосовує.

Нагадаємо, у квартирі на вулиці Ревуцького виявили убитими чоловіка, дружину та їх малолітнього сина. Згодом 16-річний хлопець розповів подробиці жахливого вбивства батьків і брата.

Великий Київ у Google News

підписатися