Святошинський район – лідер у виконанні звернень громадян

Автор: Марія Супрун
16:49 22.09

За результатами рейтингування РГА у серпні 2021 року найвищий рівень виконання звернень громадян зафіксовано у Святошинському районі столиці.

Святошинський район – лідер у виконанні звернень громадян

Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Так, у Святошинському районі опрацьовано найбільшу кількість звернень громадян з питань життєдіяльності району та з питань житлового господарства. За критерієм «виконання звернень громадян з питань забезпечення благоустрою» Святошинська РДА входить у трійку лідерів, трохи поступившись Голосіївському району. Разом із тим, у Святошинському, Солом’янському та Деснянському районах столиці спостерігається найкраща ситуація з відновлення благоустрою в місцях аварійних розриттів.

Найбільшу кількість балів за результатами роботи Центрів надання адміністративних послуг отримали Печерський, Святошинський та Солом’янський райони.

Також, у січні-серпні 2021 року для мешканців міста організовано та проведено 1265 ярмарків, на яких, за оперативними даними, кияни змогли купити 30,9 тис. тонн сільськогосподарської продукції за цінами виробників. У серпні в усіх районах міста Києва, крім Оболонського, організація проведення сільськогосподарських ярмарок відмічена на високому рівні.

Продовжувалась робота із залучення власників багатоквартирних будинків до управління ними. Так, у серпні 2021 року в Києві у 19 будинках обрано форму управління багатоквартирним будинком: 13 будинків створили ОСББ та 6 будинків обрали управителів. Загалом із початку року ОСББ створено у 57 будинках та обрано управителів у 115 будинках. За результатами роботи у січні-вересні 2021 року у цьому напрямку позиції лідерів займали Подільський, Дарницький та Печерський райони.

У серпні поточного року зросла кількість укладених декларацій про вибір лікаря первинної ланки закладів охорони здоров’я. Зокрема, збільшення кількості укладених декларацій зафіксовано у Дніпровському, Оболонському та Солом’янському районах. Лідерські позиції в цьому напрямку станом на початок вересня мають Дарницький та Шевченківський райони столиці.

Найвищий відсоток вакцинованого населення профілактичними щепленнями станом на початок вересня 2021 року мають Печерський, Оболонський та Святошинський райони. 

Нагадаємо, Марина Порошенко пропонує відкрити у кожному районі Києва Центри раннього втручання – для чого вони потрібні.

Великий Київ у Google News

підписатися