“Своїх не кидаємо”. До поліції прийшли побратими побитого в центрі Києва ветерана АТО (ФОТО)

17:35 22.10.2020

Сьогодні у Києві відбулася акція “Своїх не кидаємо” на підтримку ветерана АТО Івана Дєєва. Це військовий, учасник бойових дій на Донбасі, звільнений з полону у 2019 році, якого побили у центрі Києва кілька днів тому.

“Своїх не кидаємо”. До поліції прийшли побратими побитого в центрі Києва ветерана АТО (ФОТО)

Як повідомляє кореспондент “ВК”, побратими військового зібралися під будівлею Головного управління Національної поліції, що на вул. Володимирська, 15 та вимагають у поліції належного розслідування та доведення справи до суду.

Зазначається, що двоє чоловіків, які побили Івана – вихідці з Донецька. Їх імена встановили завдяки фотографіям та номерам автомобіля, на якому вони їздять.

 

Відомо, що Іван Дєєв зараз лікується в Центральному шпиталі. Його організм ще й послаблений наслідками COVID-19. Військовий повернувся у Київ у грудні 2019 року. До цього два роки був у полоні бойовиків.

Нагадаємо, Іван Дєєв в минулу п’ятницю забирав волонтерський візок для бійців на Новій пошті. На дорозі припаркувалася BMW і заблокувала проїзд. Коли Дєєв посигналив, з машини вийшли двоє людей і почали його бити. Дружина Дєєва Людмила почала заступатися за чоловіка і також постраждала. Подружжя викликали поліцію, проте нападники втекли. Про це написав його побратим Микола Потоцький в Facebook.

Як повідомлялося, Володимира Балуха виписали з лікарні. На нього чекають місяці реабілітації.

Великий Київ у Google News

підписатися