“Світ, почуй SaveФОП”. Підприємці маршем пройшлись по Києву

Автор: Галина Ворона
14:33 28.01

У четвер, 27 січня, відбулась чергова акція протесту SaveФОП. Цього разу підприємці провели масштабний марш, почергово блокуючи рух транспорту вулицями. Для забезпечення порядку під час акції було задіяно чимало правоохоронців.

“Світ, почуй SaveФОП”. Підприємці маршем пройшлись по Києву

Учасники акції зранку зібрались Майдані Незалежності. Ще напередодні вони планували відвідати Офіс президента і Кабмін, однак сьогодні вирішили не йти в урядовий квартал, а обмежитися ходою до Конституційного суду, представництва ЄС і посольства США в Україні, щоб передати своє звернення представникам цих інституцій. 

Вочевидь, мітингарі змінили плани, бо вирішили, що рідна влада їх знову не почує, тому вирішили апелювати до міжнародних інстанцій.

Після тривалого мітингу на Майдані кількатисячна колона з прапорами та плакатами відправилась Хрещатиком, через площу Льва Толстого.

Дійшовши до сумнозвісного ресторану “Велюр”, підприємці зупинились і хором почали вигукувати “Ганьба Велюру” та свистіти, а потім пішли далі на Велику Васильківську, Саксаганського, Антоновича, Жилянську. Звідти вийшли на проспект Перемоги і рушили в бік станції метро “Берестейська”.

Вимоги підприємців традиційні: скасувати карантинні обмеження для малого і мікробізнесу; ухвалити законопроєкти про спрощену систему оподаткування, обліку і звітності, скасувати касові апарати. 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Bеликий Київ (@big_kyiv)

Читайте також: “Квартал 95”, який ховався від людей за нацгвардійцями, тепер висміяв ФОПи

Нагадаємо, малі підприємці з жовтня минулого року протестують проти нових умов фіскалізації, зокрема, проти введення РРО і касових апаратів. Влада пішла на деякі поступки  відтермінувала введення касових апаратів для ФОПів. Проте вимоги підприємців виявились більшими, тому кілька протести посилились і навіть вилились у сутички з поліцією. Потім ситуація заспокоїлась і невелика кількість активістів все ж розклала намети на Майдані, де провели кілька ночей.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...