“Квартал 95”, який ховався від людей за нацгвардійцями, тепер висміяв ФОПи

20:27 25.12.2020

Артисти “Кварталу 95”, котрі 22 грудня проводили новорічний концерт у Палаці Україна, покепкували з представників малого бізнесу, які того дня оточили будівлю студії.

“Квартал 95”, який ховався від людей за нацгвардійцями, тепер висміяв ФОПи

Відео було опубліковане на Youtube-каналі “Чисто News”.

Так, артисти шоу “Кварталу 95” висміяли українських підприємців, заявивши, що “концерт був не тільки у палаці, а й поза його стінами”.

Вони пожартували, що представникам малого бізнесу заплатили за цю ноту протесту, що дозволилило підприємцям заробити більше ніж 8 тисяч гривень, обіцяних президентом Зеленським.

Через те, що за законом глядацький зал був заповнений лише на половину, це перший випадок в історії “Кварталу”, коли людей надворі виявилося більше, ніж у залі – сміються артисти шоу.

 

Нагадаємо, що 22 грудня тисячі підприємців знову вийшли на “податковий Майдан”. Надвечір учасники акції “saveФОП” підійшли до Палацу Україна, де відбувався новорічний концерт студії “Квартал-95″. Там їх зустрів кордон нацгвардійців та поліцейських, які завадили протестувальникам увійти всередину студії.

Попередня акція протесту ФОПів відбулася 15 грудня. На Майдані Незалежності підприємці хотіли поставити намети, але між учасниками акції та правоохоронцями сталися сутички.

Читайте також: 8 тисяч для ФОПів. Рада підтримала карантинну допомогу бізнесу

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин