Суддям Київського апеляційного суду, яких викрили на одержанні 35 тисяч доларів хабаря, повідомили про підозру

Автор: Любава Лисичкіна
21:20 30.11.2023

У суді заявили, що будь-які прояви корупції у судах є неприпустимими, завдають істотної шкоди авторитету правосуддя та мають призводити до невідворотності покарання всіх винних.

Суддям Київського апеляційного суду, яких викрили на одержанні 35 тисяч доларів хабаря, повідомили про підозру Фото: ілюстративне
оренда квартири Київ
Про це Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомляє у Телеграмі.

30 листопада 2023 року прокурори САП  повідомили про підозру чотирьом суддям Київського апеляційного суду, викритим на одержанні неправомірної вигоди. Вони одержали  35 тис. доларів   за ухвалення рішення про скасування арешту майна.

Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Як відомо, 29 листопада прокурори САП та детективи Національного антикорупційного бюро України викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні неправомірної вигоди  за прийняття певного рішення.

Колектив суда зранку оприлюднив заяву, в якій ідеться, що  судді Київського апеляційного суду, дотримуючись презумпції невинуватості, рішуче засуджують дії суддів, які вчиняють кримінальні правопорушення, негативно ставляться до випадків корупції у суддівській спільноті, не покривають корупцію і не толерують її.

Відомо, три столичні університети увійшли до лідерів рейтингу з винахідництва та інтелектуальної власності.

Великий Київ у Google News

підписатися