Суд зобов’язав Венедіктову відкрити справу проти Порошенка

15:45 11.09.2020

Печерський суд Києва зобов’язав генерального прокурора України Ірину Венедіктову порушити справу за інформацією Давида Жванії про підготовку п’ятим президентом Петром Порошенко державного перевороту.

Суд зобов’язав Венедіктову відкрити справу проти Порошенка

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Ренат Кузьмін.

«Наводжу рішення суду по моїй заяві. Як бачите, Печерський суд угледів достатньо підстав для порушення справи за інформацією Жванії. Про підготовку державного перевороту восени 2020 року», – прокоментував Кузьмін рішення суду.

Кузьмін нагадав, що раніше в своєму відеозверненні ексміністр з питань надзвичайних ситуацій України Давид Жванія в уряді Юлії Тимошенко (2005 рік) повідомив про злочини, які, за його словами, відбувалися під керівництвом Петра Порошенка. Також Кузьмін нагадав, що в одному зі своїх відеозвернень Жванія повідомив про підготовку до держперевороту цієї осені з метою зміщення президента Володимира Зеленського.

Також політик роз’яснив, що це рішення суду кардинально відрізняється від інших подібних.

«Суд встановив контроль і зобов’язав генпрокурора не просто зареєструвати кримінальне провадження та почати розслідування, але і протягом 24 годин повідомити про це суд, який постановив рішення. Якщо Зеленський не скористається цією можливістю і не відправить змовників за грати, він може і сам опинитися на лаві підсудних. Це в кращому випадку. Вони-то його точно не пошкодують», – підсумував Кузьмін.

Копії документу доступні за посиланням.

Нагадаємо, проти п’ятого президента України Петра Порошенка, що очолює партію “Європейська солідарність”, відкрили ще 15 нових проваджень в СБУ.

Великий Київ у Google News

підписатися