Суд просять скасувати рішення Київради про щоденне виконання гімну у школах

13:54 07.09.2020

До Окружного суду Києва надійшов позов щодо скасування рішення Київради “Про обов’язкове виконання Державного Гімну України у закладах загальної середньої освіти усіх типів та форм власності”. Позивач просить визнати рішення міської влади протиправним. 

Суд просять скасувати рішення Київради про щоденне виконання гімну у школах

Про це повідомляється на сайті Окружного адміністративного суду міста Києва.

“Позивач просить скасувати п.1.2. вказаного рішення, яким рекомендовано виконання Державного Гімну України у закладах загальної середньої освіти усіх типів та форм власності на початку кожного дня за участю учнів та вчителів. Серед інших вимог – вжити заходів забезпечення позову шляхом зупинення рішення Київської міської ради у вказаній частині”, – повідомили у суді.

У суді зазначили, що наразі судом вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, 30 липня Київська міська рада рекомендувала столичним школам розпочинати день із Державного Гімну України. У рішенні зазначається, що Київрада рекомендує щоденно виконувати Гімн, але жодним чином не зобов’язує цього робити.

Великий Київ у Google News

підписатися