Щодня перед уроками київські школярі співатимуть гімн України

08:37 31.07.2020

Київська міська рада рекомендувала столичним школам розпочинати день із Державного Гімну України. Також його виконуватимуть під час проведення урочистих заходів. У Київраді переконані, що це позитивно вплине на патріотизм учнів.

Щодня перед уроками київські школярі співатимуть гімн України

Київрада підтримала відповідний проєкт рішення 30 липня. 

«Завдання цього рішення – популяризувати та виховувати у маленьких киян шанобливе ставлення і повагу до державних символів України. Це буде сприяти вихованню патріотизму серед підростаючого покоління. Аналогічне рішення вже ухвалили в Тернополі та Вінниці», – зазначив співавтор рішення, депутат Київради Олег Бондарчук. 

Згідно з правовим висновком Управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради, жоден Закон України не передбачає повноважень Київради доручати Департаменту освіти та науки забезпечувати виконання Державного Гімну України. З огляду на це, Київрада рекомендує столичним закладам освіти щоденно виконувати Гімн, але жодним чином не зобов’язує цього робити.

Нагадаємо, що музичну складову в школах загалом планують вдосконалити. Так, щоб допомогти вчителям творчо готуватись до них, стартував проєкт “Безцінні уроки музики”. Обличчям проєкту став відомий співак, саунд-продюсер популярних хітів сучасності MONATIK.

Великий Київ у Google News

підписатися