Суд покарав хлопця, що стрибнув у Дніпро з вагону метро на Гідропарку

11:00 02.08

Дніпровський районний суд  Києва притягнув до відповідальності хлопця, який стрибнув з товаришем у Дніпро з вагону метро на Гідропарку та опублікував відповідне відео. Йому присудили 40 годин громадських робіт.

Суд покарав хлопця, що стрибнув у Дніпро з вагону метро на Гідропарку

Про це повідомляється на сайті судової влади України. Справу розглядала суддя Віра Левко.

“Розглянуто справу про адміністративне правопорушення відносно  громадянина К. за ст. 173 КУпАП, який 27 липня їхав на даху електропотягу метро між станціями   «Гідропарк» –  «Лівобережна» та стрибнув в річку Дніпро, чим порушив громадський порядок та спокій громадян”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за результатами розгляду, постановою суду громадянина К. визнано винним та призначено адміністративне стягнення у виді 40 годин громадських робіт.

З повним текстом постанови можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень за унікальним номером справи 755/10874/20.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

загрузка...

Нагадаємо, у Києві двоє молодих людей стрибали в річку Дніпро прямо з даху вагона метро на Гідропарку, коли той проїжджав по мосту. Відео опублікував в своєму Instagram один з учасників цього необдуманого вчинку – киянин Вадим Карда. Чи буде притягнуто до відповідальності іншого зацепера наразі не відомо.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...