Сучасна техніка, відремонтоване приміщення: шкільній майстерні подарували нове життя

18:52 29.12.2020

Учням столичної школа №199 у Шевченківському районі пощастило: вони отримали повністю відремонтовану майстерню з новим сучасним обладнанням, що дає можливість втілити в життя будь-які ідеї. Тепер уроки праці для школярів будуть набагато цікавішими і кориснішими.

Сучасна техніка, відремонтоване приміщення: шкільній майстерні подарували нове життя

Як розповів у Facebook голова Шевченківської райдержадміністрації Олег Гаряга, майстерню у цій школі оновили в рамках проєкту “Відродження шкільних майстерень”.

Його мета – навчити дітей орієнтуватись в виробництві, обробляти різні матеріали, навчити користуватись різною технікою, вести домашньє господарство, виконувати роботи з проєктування, розроблення інтер’єру будинку та ремонту і навіть формування сімейного бюджету.

Подібні спеціалізовані класи місцева влада Шевченківського району планує поступово відновити в кожній школі, доповнюючи їх необхідним інструментарієм та багатофункціональними станками.

Нагадаємо, на базі Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою створили Центр відновлювальної енергетики, де готуватимуть фахівців за професією “Майстер з монтажу та обслуговування систем відновлювальної енергетики”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...