У столичному коледжі навчатимуть фахівців майбутнього

15:40 29.12.2020

У всьому світі покладають великі сподівання на відновлювальну енергетику, яку називають енергією майбутнього. Київ не пасе задніх – у столичному коледжі навчатимуть кваліфікованих робітників для сфери обслуговування відновлювальних систем сонячної і теплової енергетики.

У столичному коледжі навчатимуть фахівців майбутнього

Як повідомляє КМДА, для цього на базі Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою створили Центр відновлювальної енергетики.

Там готуватимуть фахівців за професією “Майстер з монтажу та обслуговування систем відновлювальної енергетики”.

У 2019 році створенню центру передувало відкриття майстерні-лабораторії систем відновлювальної енергетики з урахуванням сучасних енергозберігаючих технологій. 

Педагоги коледжу розробили освітні професійні програми сертифікованої підготовки робітників у сфері відновлювальної енергетики навчальних модулів “Фотоелектричні установки”, “Геліо-колектори”, “Помпи тепла (PCC, PCV, PCU)” для дорослого населення; навчальні плани та освітні програми для здобувачів освіти на базі базової та повної загальної середньої освіти.

Коледж, заснований у 1923 році, за період існування випустив понад 50 тисяч учнів. Заклад здійснює підготовку здобувачів освіти за такими напрямами: енергозберігаючі технології, телекомунікації, інформаційні технології, автосервіс, військово-професійна підготовка, готельно-туристичний сервіс, діловодство, машинобудування.

Нагадаємо, в Українському коледжі ім. В. Сухомлинського відкрили новий стадіон.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...