Створено петицію про запровадження веган-пайків для ЗСУ: подробиці

Автор: Володимир Хлєбников
03:43 02.07

На сайті президента України оприлюднено петицію про запровадження веган-пайків для воїнів Збройних сил.

Створено петицію про запровадження веган-пайків для ЗСУ: подробиці Фото: Тарас Вишебаба

Вегани та веганки ЗСУ наразі не мають повноцінного харчування, яке б забезпечила держава, стверджує український екоактивіст, музикант, підприємець, боєць ЗСУ Павло Вишебаба.

Очевидно, що я її (петицію, – прим. “ВК“) підтримую. У війську багато моїх друзів веганів і вегетаріанців, яким, як і мені, доводилось недоїдати, щоб залишитись вірними своїм моральним принципам. За перший місяць у ЗСУ я втратив близько 7 кг, потім з’явилась можливість отримувати вег-волонтерку, а польова кухня підлаштувалась і пішла назустріч“, – написав він у себе в Facebook.

Читайте також: “Один чоловік запитав, чи ходжу я до веганської церкви”. Як живеться українським веганам на фронті

Військовий зауважив, що “вегани та веганки ЗСУ наразі не мають повноцінного харчування, яке б забезпечила держава”.

Відсутність рослинних обідів змушує багатьох відмовлятись від своїх етичних принципів та отримувати проблеми зі здоров‘ям через вимушену та різку зміну раціону після років веганства”, – наголосив Вишебаба.

За його даними, в армії Ізраїля служить близько 5% веганів/вегетаріанців. Всі вони мають можливість обрати веганські опції їжі та навіть прибрати матеріали тваринного походження у формі.

Станом на 1 липня петицію “Про введення вегетаріанських та веганських сухих пайків для Збройних Сил України” підписали 1070 осіб. До кінця збору підписів залишилося 88 днів.

Читайте також: Як приготувати класичний пастуший пиріг із картоплею та м’ясом

Великий Київ у Google News

підписатися