У Будинку профспілок збираються відкрити покерний клуб. Що каже Мінкультури

15:26 29.01

У будівлі, де під час Революції Гідності був штаб Майдану, де під час пожежі загинули люди, планують відкрити покерний клуб Kreschatyk Full House.

У Будинку профспілок збираються відкрити покерний клуб. Що каже Мінкультури

Про це повідомив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у своєму Telegram-каналі.

Така звістка “шокувала” Ткаченка в першу чергу як громадянина, а як очільник МКІП він вже направив запит до керівництва Федерації профспілок України, аби ретельно розібратись у ситуації.  

Пам’ять про трагічні події тих днів має бути збережено, а меморіальний спадок вшановано достойно… Очевидно, що для „спортивного покеру“ там не місце», — пише міністр.

Зі слів Ткаченка, якщо відповідь на запит буде позитивною, то Мінкультури зі своєї сторони зробить усе, аби не допустити розміщення у Будинку профспілок будь-яких розважальних закладів.

За даними відкритих журналістських розслідувань, півтора роки тому Федерація профспілок України віддала в оренду підвальне приміщення Будинку профспілок площею близько тисячу квадратних метрів. Судячи із держреєстру нерухомості, ці площі планують використовувати для роботи клубу спортивного покеру. Договір оренди розрахований на 10 років.

До слова, партія “Європейська Солідарність” виступила проти створення грального клубу, заявивши, що боротиметься з таким “блюзнірством” усіма методами в рамках чинного законодавства. 

А тим часом окружний суд зобов’язав Міністерство освіти та науки переглянути підручник з історії України для 5 та 11 класів щодо висвітлення подій Революції Гідності. Начебто у підручниках історія 2013-2014 років викладається “однобічно, з вигадуванням фактів”, а також “містить ознаки спотворення інформації та подій, що мали місце у той період.

Читайте також: Андрій Цаплієнко про розстріли на Грушевського: Минуло 7 років. Що з нами сталося, люди Майдану? 

Великий Київ у Google News

підписатися