Студентам мистецьких вишів Києва збільшили творчі стипендії

Автор: Галина Ворона
19:48 05.10.2023

Столиця збільшила розмір щорічних творчих стипендій талановитим студентам закладів вищої мистецької освіти, включених до переліку закладів культури базової мережі міста.

Студентам мистецьких вишів Києва збільшили творчі стипендії

За відповідне рішення проголосувало 65 депутатів Київської міської ради.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, з січня 2024 року творчі стипендії отримуватимуть 25 студентів муніципальних закладів вищої мистецької освіти.

Щомісячні стипендії у розмірі 100% ординарної академічної стипендії виплачуватимуться протягом навчального року студентам за успішне навчання, здобуті звання переможців на міських, регіональних, державних, міжнародних конкурсах або за участь у мистецьких заходах різних рівнів, які проводяться на території України та поза її межами.

Для розгляду досягнень та відбору кандидатів на отримання стипендії у кожному закладі вищої мистецької освіти Києва буде створено конкурсну комісію

Київ знаходить шляхи підтримувати молодих митців навіть сьогодні. Ми заохочуємо талановиту молодь, яка в умовах війни демонструє неабиякі здобутки, а надалі, впевнена, гідно представлятиме культуру та наше місто”, – наголосила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що розподіл кількості стипендій між закладами вищої мистецької освіти, включеними до переліку закладів культури базової мережі міста Києва, буде здійснюватись пропорційно до загальної кількості студентів кожного такого закладу.

Читайте також:  Київрада звернулася до Кабміну: погасити борг перед Києвом у 6,8 млрд грн

Нагадаємо, столичні депутати просять президента та міністра оборони присвоїти 40-й бригаді Повітряних Сил ЗСУ найменування “Привид Києва”.

Великий Київ у Google News

підписатися