Струс мозку і зламаний ніс: дружина Семенченка не говорить, як вона так впала зі сходів

Автор: Любава Лисичкіна
16:58 20.10.2021

Жінка зазначила, що лікується поки вдома і готується до операції.

Струс мозку і зламаний ніс: дружина Семенченка не говорить, як вона так впала зі сходів Фото: Facebook Н.Музики
Світлодіодне освітлення

Як  написала на своїй сторінці у Facebook,  Наталка Музика, яка є дружиною  колишнього народного депутата і командира добровольчого батальйону “Донбас” Семена Семенченка, вона впала зі сходів.

“Друзі. Я останнім часом трохи випала із інформаційного простору. Все тому, що 11 жовтня я впала з залізних сходин. Головою донизу. Окрім струсу мозку – зламаний ніс, а біля ока –  перелом орбіти. Цей тиждень, вже другий, лікуюся вдома, поки сходять набряки. Наступного тижня, якщо все буде нормально, мені зроблять операцію – будуть вставляти імплантат “, – написала вона.

До допису Музика  виклала результати медичного обстеження. Проте не пояснила, яким чином сталося падіння з такими серйозими наслідками.

“Не питайте, як і з яких причин це сталося. Наразі проводимо розслідування, поки нічого сказати не можу”, – заінтригувала вона.

Нагадаємо,  екснардепа Семенченка відправили до СІЗО за те, що організував приватну армію.

Крім цього, СБУ розкрила вчинення терористичного акту, а саме обстрілу каналу «112-Україна», який стався в липні 2019 року: Семену Семенченку повідомили про підозру в обстрілі. 

Великий Київ у Google News

підписатися