“Стоп-амброзія” – парки Києва почали обробляти проти рослини-алергена

11:50 02.07.2020

У столиці стартував сезон боротьби з амброзією – рослиною, що викликає алергію у багатьох людей. У цей час вона якраз починає цвісти. Небажаного “гостя” зелених зон знищують за допомогою екопрепарату, що безпечний для людей. Наразі таку обробку вже провели у парку “Перемога”.

“Стоп-амброзія” – парки Києва почали обробляти проти рослини-алергена

Про це повідомляє КП УЗН Дніпровського району.

За словами комунальників розчин проти рослини-алергену виготовляють на основі природного мінералу бішофіт.

Такий метод боротьби з амброзією застосовують вже третій рік поспіль. Комунальники кажуть, що це дає ефективний результат. Окрім того, цей метод є найменш трудомісткий в порівнянні з вириванням її з коренем.

При потраплянні на листя рослини-алергену препарат проникає всередину та змушує її в’янути. Вже за 15 хвилин в’яне листя, а на наступний день рослина взагалі всихає. Препарат діє виключно на рослину-алерген – амброзію та борщовик, при цьому інші рослини не страждають.

амброзія

Якщо провести обробку на початку цвітіння, то рослина стає неалергенною і нефертильною, тобто її насіння не здатне розмножуватись. Препарат можна використовувати у населених пунктах, оскільки він безпечний для людей та тварин.Сьогодні районні зеленбудівці виконали роботи з обробки проти рослини-алергена амброзії в Парку культури та відпочинку “Перемога”. Липень – час, коли цвіте амброзія.

Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Дніпровського району використовується новий екологічний метод боротьби проти даної рослини – це технологія обприскування препаратом «Стоп Амброзія», виготовленим на основі природного мінералу Бішофіт, котрий при потраплянні на листя рослини-алергену проникає в середину та викликає її в’янення. Неймовірні результати минулих років показали якість данного препарату, тому вже цьогоріч озеленювачі впроваджують цю технологію як один із основних методів боротьби проти амброзії.

Читайте також: 19 “освіжаючих порталів” у парках і скверах столиці (ПЕРЕЛІК)

Нагадаємо, днями відкрився після реконструкції парк “Совки”. “Великий Київ” побував там і подивився, як він виглядає.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...