Столиця шукає інспекторів із паркування (ВАКАНСІЇ)

Автор: Тетяна Сененко
14:52 03.08

На сьогоднішній день у Києві працює всього 25 іспекторів на все місто, і це, очевидно, дуже мало.

Столиця шукає інспекторів із паркування (ВАКАНСІЇ)

Оголошення про нові вакансії іспекторів з паркування розмістила Муніципальна варта Києва.

Зазначається, що у Києві на 836 кв км міської площі працюють 25 інспекторів з паркування. Це непорівнювано мало з іншими великими містами світу.

“За особистим дорученням мера Віталія Кличка починаємо активно посилювати інспекторський склад. Ми анонсуємо новий набір інспекторів з паркування і очікуємо, що в найближчому майбутньому команда збільшиться на майже 60 нових працівників“, – вказано в оголошенні.

Читайте також: Не діло, коли швидка чи аварійка не може проїхати в двір: паркування у дворах необхідно упорядковувати 

Більшість із інспектторів будуть впорядковувати паркування в центральній частині Києва. Саме тут найінтенсивніше накопичення автомобілів, найбільша кількість порушників, а також масова концентрацію “чорних паркувальників”.

Бути інспектором – це насправді круто. Це означає мати конкурентну заробітну платню, надбавки та премії, кар’єрний ріст і повний соцпакет муніципального працівника. Але головне – це реальна можливість наводити порядок у паркувальному просторі власного міста“, – заоохочують в оголошенні потенційних працівників.

Читайте також: Безкоштовне паркування учасникам бойових дій – депутати “Євросолідарності” у Київраді готують проєкт рішення

Якщо вакансія зацікавила – телефонуйте у відділ кадрі за номерами:
  • 044-366-63-06
  • 044-366-63-35

Нагадаємо, відтепер водії можуть оплачувати паркування та штрафи зручніше. Функціонал відповідає правилам паркування, які встановлені Кабміном, та інтегрується з міською системою штрафування за неоплачене паркування.

 

Великий Київ у Google News

підписатися