Паркування та штрафи можна сплатити онлайн: деталі

Автор: Любава Лисичкіна
19:44 20.07

Відтепер водії можуть оплачувати паркування та штрафи зручніше. Функціонал відповідає правилам паркування, які встановлені Кабміном, та інтегрується з міською системою штрафування за неоплачене паркування.

Паркування та штрафи можна сплатити онлайн: деталі
Про нову версію міського застосунку повідомили у КМДА.
 
Оплата паркування
 
У новій версії Київ Цифровий мапа паркінгів оновлюється щогодини, щоб надавати водіям найактуальнішу інформацію. Мапа «Цифрового» інтегрується з інформаційно-аналітичною системою «Майно».
 
Наразі на ній представлені муніципальні, приватні та перехоплювальні паркінги. Водій може переглянути інформацію про всі паркінги та оплатити паркування на тих, що належать Київтранспарксервіс.
 
Оплата штрафів
 
Функціонал сплати штрафів у «Цифровому» розширили. Тепер у застосунку водії можуть переглянути, у чому саме полягає порушення, доказову базу та завантажити квитанцію про сплату. Якщо виникне потреба оскаржити штраф чи довести його сплату, необхідні документи будуть у користувача в телефоні.
 
Також користувачі «Цифрового» можуть отримувати сповіщення про нові штрафи та одразу сплачувати в застосунку. Нові користувачі можуть відсканувати QR-код на повідомленні або постанові про притягнення до адміністративної відповідальності, щоб отримати детальну інформацію про штраф і сплатити його в застосунку «Київ Цифровий».
 
Оновлена версія застосунку «Київ Цифровий» вже доступна для безкоштовного завантаження на iOS та Android: https://kyiv.digital/start
 
До слова,  топ-5 професій, що будуть популярні у наступні 5-10 років.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...