Столичним діячам культури та мистецтва збільшать довічні стипендії

Автор: Галина Ворона
02:21 07.10.2023

Київська міська рада удосконалити підхід та процедури визначення кандидатів на призначення щорічних та довічних стипендій діячам культури та мистецтва та збільшила розмір грошових виплат.

Столичним діячам культури та мистецтва збільшать довічні стипендії

Про це повідомляє пресслужба мерії.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, з 2024 року 27 довічні та щорічні стипендії виплачуватимуться щомісячно у розмірі мінімальної заробітної плати.

У столиці щорічну стипендію отримають 27 видатних діячів, творчість яких має вагомий внесок у розвиток сфери культури та мистецтва, а довічну стипендію – 27 діячам культури та мистецтва, які досягли сімдесятирічного віку. Це сприятиме розвитку культурної та мистецької сфери, піднесенню її престижу та визнанню професійних здобутків лауреатів. Крім цього, розширено коло суб’єктів, які можуть подавати кандидатури, а також оновлено порядок формування комісій з питань призначення щорічних та довічних стипендій”, – уточнила вона.

Висунення кандидатів на призначення щорічної та довічної стипендії зможуть здійснювати заклади культури, творчі спілки, центри, фонди, асоціації та інші громадські організації у сфері культури. А затвердженням кандидатів – комісії з призначення щорічних та довічних стипендій, до складу якої увійдуть представники громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради – Київській міській державній адміністрації.

Читайте також:  Комісія Київради розгляне поведінку депутата, який ображав колегу на засіданні

Нагадаємо, студентам мистецьких вишів Києва збільшили творчі стипендії.

Великий Київ у Google News

підписатися