Столичних рятувальників готують до боротьби з радіаційним або хімічним забрудненням

08:47 29.09.2022

У Києві тривають навчання хіміків-дозиметристів чергових караулів пожежно-рятувальних підрозділів. Рятувальники, зокрема, вдосконалюють навички реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із радіаційним, хімічним забрудненням.

Столичних рятувальників готують до боротьби з радіаційним або хімічним забрудненням
оренда квартири Київ

Навчання відбуваються на базі Київських територіальних курсів цивільного захисту Києва, інформує столичне управління ДСНС. 

Під час теоретичної частини рятувальники ознайомилися з поняттями, ознаками та характеристиками осередків радіоактивного ураження, а також з приладами радіаційної, хімічної розвідки та дозиметричного контролю, їхньою класифікацію, призначенням та порядком використання.

Рятувальникам також було продемонстровано під час практичної частини заняття захисний одяг, спорядження та засоби індивідуального захисту органів дихання, за допомогою якого проводиться розвідка та обстеження зони радіоактивного ураження“, – йдеться у повідомленні.

В столичному управлінні ДСНС наголосили, що для рятувальників такі навчання “є вкрай важливими та необхідними для успішної ліквідації можливих аварій, пов’язаних із викидами небезпечних хімічних речовин“.

Після проходження функціонального навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) у сфері цивільного захисту рятувальники отримали відповідні посвідчення.

Раніше “ВК” писав, що Білорусь під керівництвом самопроголошеного президента Лукашенка готується прийняти велику кількість російського особового складу й техніки. Це, ймовірно, пов’язано із планами президента РФ Путіна вдарити по двох напрямках логістики в Україні: Києву та Волині.

Читайте також: Як поводитися у разі ядерного удару: що треба знати, щоб вижити

Великий Київ у Google News

підписатися