Столичні школи очікують 32 тисячі першокласників – чи залишились вільні місця

13:21 07.07.2020

1 липня у школах Києва завершився прийом документів до перших класів. Майже 99% родин уже визначились із конкретним місцем навчання своєї дитини. Третина з них скористалася гарантованим правом першочергового зарахування. Чи залишились ще вільні місця?

Столичні школи очікують 32 тисячі першокласників – чи залишились вільні місця

Про це заявив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Цьогоріч столичні школи очікують майже 32 тисячі першокласників. Після першого етапу зарахування в кожній третій школі Києва лишились вільні місця, загалом – понад 3 тисячі. Батьки можуть ознайомитись із інформацією про наявність таких місць на вебсайтах шкіл”, – заявив Мондриївський.

За його словами, як минулого, так і цього року, право на гарантоване зарахування мали діти з сімей, що проживають на території обслуговування школи, мають старших братиків/сестричок – учнів обраного закладу або ж є випускниками дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти чи є дитиною працівника обраної школи.

Процедура жеребкування «за правом вибору» в закладах освіти відбуватиметься 9 липня. Після цього етапу школи знову опублікують кількість наявних місць та продовжать прийом документів до перших класів.

Водночас, поки точно не відомо 1 вересня діти підуть в школу чи знову сядуть за гаджети. Читайте коментар Міносвіти.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...