1 вересня діти підуть в школу чи знову сядуть за гаджети? Коментар Міносвіти

11:20 23.06.2020

У Кабінеті міністрів ще немає рішення, чи підуть учні до школи 1 вересня, чи залишаться на дистанційному навчанні. Поки «адаптивний» карантин продовжили до 31 липня, але незрозуміло, як розвиватиметься епідемічна ситуація.

1 вересня діти підуть в школу чи знову сядуть за гаджети? Коментар Міносвіти

Про це в.о. міністра освіти Любомира Мандзій розповіла в інтерв’ю РБК-Україна.

Безперечно, я за те, щоб діти повернулись до школи. Але щоб умови навчання у школі були безпечними. Тому зараз ми готуємося до проведення ЗНО та вступної кампанії. Наше основне завдання — це збереження здоров’я учасників освітнього процесу. Я хочу трохи спростувати фейк. В коментарі одному з телеканалів я сказала про те, що навчання вже буде з використанням тих інструментів та технологій, які опанували вчителі. Але це не означає, що з 1 вересня ми перейдемо на дистанційне навчання. Живого спілкування ніхто не скасовував. В тому й суть школи”, — пояснила Мандзій.

За її словами, Міносвіти разом із Міністерством охорони здоров’я до кінця червня готують протоколи, які визначатимуть заходи безпеки у школах до повернення дітей з 1 вересня.

Я впевнена, що новий навчальний рік для учнів шкіл розпочнеться з 1 вересня. Для студентів першого курсу з 17 вересня. Ми передбачили коригуюче навчання в наступному році, щоби кожен вчитель зрозумів, як опанували матеріал його учні”, — наголосила Мандзій.

Як повідомлялося раніше, ЗНО дозволили провести у запланований термін.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...