Столична влада почала перевіряти готовність будинків до опалювального сезону

Автор: Галина Ворона
13:19 29.07.2022

Столицю, як всю країну, чекає непростий опалювальний сезон, тому комунальні служби повинні готуватися до нього з підвищеною відповідальністю: у будинках повинні бути готовими всі системи життєзабезпечення, зокрема електрозабезпечення. Готовність будинків до опалювального сезону міська влада регулярно перевірятиме на місцях.

Столична влада почала перевіряти готовність будинків до опалювального сезону
оренда квартири Київ

Про це  заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, який провів одну із таких інспекцій в Оболонському районі.

Все обладнання від якого залежить нормальне функціонування системи міста , має бути ідеально підготовленим. Зараз фокусуємо увагу на перевірці стану електрообладнання. Дуже важливо, щоб оперативний персонал пройшов розподільчу підстанцію, щитову будинку, оглянув ситуацію, підтягнув контакти, замінив деталі, і тоді надійність системи збільшується в рази. Плануємо і надалі проводити рейди спільно з головами районів, відповідними службами, щоб усі розуміли зону відповідальності та вимоги до них“, – зауважив Петро Пантелеєв.

До інспекції також залучені фахівці ДТЕК Київські електромережі, які озвучили основні рекомендації та вимоги до стану обладнання, найпоширеніші недоліки, які необхідно виправити обслуговуючим організаціям для надійного електропостачання в житлових будинках.

Також у компанії зазначили, що до кінця  року буде проведений капітальний ремонт 6 високовольтних підстанцій, понад 600 трансформаторних та розподільчих пунктів, розчистка від зелених насаджень майже 150 кілометрів повітряних електричних ліній.

підвал будинку інспекція підвал будинку інспекція підвал будинку інспекція підвал будинку інспекція

Читайте також: Ситуація дійсно складна: Кличко розказав про підготовку до опалювального сезону

Нагадаємо, в Україні заборонять примусове стягування боргів за послуги ЖКГ.

Як повідомляв “ВК”, уряд зафіксував до наступного літа тарифи на тепло.

Великий Київ у Google News

підписатися