В Україні заборонять примусове стягування боргів за послуги ЖКГ – подробиці

Автор: Галина Ворона
16:54 18.07

Верховна Рада сьогодні прийняла за основу законопроект про заборону примусового виконання рішень про стягнення з фізичної особи заборгованості за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану.

В Україні заборонять примусове стягування боргів за послуги ЖКГ – подробиці

За законопроєкт 7531  у першому читанні проголосували 287 нардепів.

Він передбачає внесення змін до пункту 102 розділу ХІІІ “Прикінцеві та перехідні положення» Закону України УПро виконавче провадження”.

Тимчасово, на період дії воєнного стану на території України забороняється примусове виконання рішень про стягнення з фізичної особи заборгованості за житлово-комунальні послуги“, – зазначається в пояснювальній записці.

Згідно із проєктом закону, у період дії воєнного стану зупиняється “вчинення виконавчих дій у виконавчих провадженнях з виконання рішень, боржниками за якими є підприємства оборонно-промислового комплексу, визначені в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, органи військового управління, з’єднання, військові частини, вищі військові навчальні заклади, військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти, установи та організації, які входять до складу Збройних Сил України, рішень про стягнення з фізичної особи заборгованості за житлово-комунальні послуги“.

Зазначається, що закон “сприятиме захисту конституційних прав і свобод людини та громадянина в умовах воєнного стану”.

Читайте також: Ситуація дійсно складна: Кличко розказав про підготовку до опалювального сезону

Нагадаємо, в квартирах киян стане холодніше: Кабмін буде корегувати температурний мінімум.

Великий Київ у Google News

підписатися