Столична поліція затримала жінку, яка знімала у порно власних дітей

Автор: Тетяна Сененко
14:52 04.02

На дитячу порнографію в мережі звернули увагу правоохоронці Австралії, які припустили, що вона створена в Україні, й повідомили про це київську кіберполіцію.

Столична поліція затримала жінку, яка знімала у порно власних дітей

Про це повідомили в поліції.

Зловмисниці самі вигадували сценарії та змушували грати у порнофільмах двох малолітніх дівчат дев’яти та 11 років. Відео та фото розповсюджували в інтернеті за гроші..

“Столичні правоохоронці встановили, що контент йде з Миколаївської області. Згодом вийшли на 30-річну місцеву мешканку та її неповнолітню 17-річну спільницю”, —  речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець.

За виготовлення, збут і розповсюдження порнографії за участі дітей подругам загрожує від дев’яти до 15 років ув’язнення. Наразі жінці та її неповнолітній спільниці повідомили про підозру та готують клопотання до суду щодо обрання запобіжних заходів.

До речі, оскільки виготовлення та збут дитячої порнографії є особливо тяжким злочином, то 17-річній дівчині не уникнути покарання, але суд може дати не більше 10 років тюрми. При цьому суд врахує умови життя неповнолітньої, рівень розвитку, виховання та вплив дорослих.

Поліція Києва розслідує справу щодо блогерки Only Fans, яка продала правоохоронцям свої інтимні фото. Правоохоронці запевнили суд, що на світлинах дівчина була “повністю оголеною та демонструвала свої статеві органи”.

Великий Київ у Google News

підписатися