Київську блогерку звинуватили у виготовленні порно: справа вже у суді

Автор: Володимир Хлєбников
20:59 02.01

Поліція Києва розслідує справу щодо блогерки Only Fans, яка продала правоохоронцям свої інтимні фото. Правоохоронці запевнили суд, що на світлинах дівчина була “повністю оголеною та демонструвала свої статеві органи”.

Київську блогерку звинуватили у виготовленні порно: справа вже у суді

Про це йдеться в ухвалі Голосіївського районного суду Києва, яка оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень.

За даними суду, чоловік, ім’я якого не розголошується, взяв у поліції гроші та купив на сайті Only Fans кілька інтимних фото дівчини. Через це її звинуватили в розповсюджені порно.

Відомо, що дівчина продавала свої інтимні фото від 2020 до вересня 2021 року. Чоловік знайшов сторінку блогерки в Instagram та за посиланням перейшов на Only Fans, де за гроші поліції здійснив “оперативну закупку”, придбавши кілька інтимних фото дівчини, вартістю від 330 грн до 1 000 грн. Правоохоронці запевняли суд, що на світлинах дівчина була “повністю оголеною та демонструвала свої статеві органи”.

До суду правоохоронці звернулися, щоб отримати дозвіл на продовження досудового розслідування. Голосіївський районний суд м. Києва задовольнив це прохання. Блогерці уже повідомили про підозру за ч. 1 ст. 301, ч. 3 ст. 301 КК України.

Читайте також: Парком “Троєщина” бігала жінка та показувала дітям інтимні зони (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися