У Головному управлінні Національної поліції у місті Києві оголосили набір на службу.
Як зазначили у відомстві, наявні наступні вакантні посади:
⏺ інспекторів Полку поліції особливого призначення (реєстрація онлайн-анкет проходить до 2 липня);
⏺ поліцейських Полку поліції особливого призначення (зареєструватися можна до 2 липня);
⏺ поліцейських Полку поліції особливого призначення №1 (реєстрація онлайн-анкет проходить до 9 липня);
⏺ поліцейських Полку поліції особливого призначення №2 (зареєструватися можна до 9 липня);
Всі бажаючі приєднатися до лав правоохоронців можуть заповнити онлайн-анкету для участі в конкурсі за посиланням.
Раніше «ВК» писав, що у Києві також не вистачає патрульних.


