Столична бібліотека влаштовує флешмоб до дня народження Кобзаря: #йдуздитинствадотараса2021

Автор: Любава Лисичкіна
22:32 24.02

Киян запрошують взяти участь у традиційному щорічному проєкті “Іду з дитинства до Тараса”, який організовує Центральна столична дитяча бібліотека.

Столична бібліотека влаштовує флешмоб до дня народження Кобзаря: #йдуздитинствадотараса2021 Фото: Nazar Dubiv

Як повідомляє Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва, проєкт стартує до відзначення 207-ї річниці від дня народження Кобзаря.

Тема цьогорічного проєкту — “Даруй словам святую силу — людськеє серце пробивать!”
 
“Соціальні мережі стали невід’ємною частиною нашого життя, особливо актуальними вони залишаються у період карантину. Саме тому кожен може  долучитися до поширення творчості видатного поета у соціальних мережах! Вікових обмежень щодо участі в проєкті немає”, – ідеться у дописі бібліотекарів.

До участі в проєкті приймаються відеороботи, у яких читачі декламують свою улюблену поезію Тараса Шевченка.  Для цього необхідно зняти відеоролик, на якому   продекламувати  свою улюблену поезію (відеоролик не повинен перевищувати 5 хвилин, зміст і локації — на розсуд учасників)

Опублікувати відеоролик у будь-якій соціальній мережі (Facebook, Instagram), додавши хештег #йдуздитинствадотараса2021

Організатори також просять до 16 березня 2021 року надіслати опублікований матеріал (відеоролик) на електронну пошту: [email protected] Перегляд робіт та урочисті нагородження відбудуться 19 березня. 

До слова, в Нацмузеї літератури  триває  виставка до 150-річчя Лесі Українки. Тут можна побачити раритетні видання творів поетеси, зокрема прижиттєві видання.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...