Стартував конкурс “Велопрацедавець року” – як прийняти участь

16:40 25.07.2020

У столиці та інших містах України стартував національний конкурс “Велопрацедавець року-2020”, який відзначає найбільш зручні для велосипедистів офіси. Конкурс цього року проходить у дев’яти містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця, Одеса та Славутич. У кожному місті переможця визначають окремо.

Стартував конкурс “Велопрацедавець року” – як прийняти участь
оренда квартири Київ

Як повідомляють організатори – U-Cycle – у конкурсі може брати участь заклад будь-якої форми власності і сфери діяльності у якому є велопарковка та інші зручності для співробітників-користувачів велосипеда.

Мета конкурсу – розвиток велосипедної інфраструктури в місті та популяризація їзди велосипедом на роботу. Створюючи умови для велосипедистів компанії роблять свій внесок для того, щоб міста ставали комфортними для життя.

Щоб взяти участь необхідно ознайомитись з умовами конкурсу та заповнити заявку за посиланням, додавши фото. Заявки на конкурс приймаються з 25 липня 2020 року. Кінцевий термін прийому заявок і дата церемонії нагородження визначають координатори конкурсу в містах.

Нагадаємо, у 2019 році переможцем конкурсу “Велопрацедавець року” у Києві стала IT-компанія Infopulse Ukraine.

Як повідомлялося, вчора велосипедисти перекрили Хрещатик через поведінку водіїв.

Великий Київ у Google News

підписатися