Стартували зйомки фільму “Дім за склом”: перша локація – біля затопленої церкви на Київщині

Автор: Любава Лисичкіна
23:23 02.03

Виробництво картини здійснюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно та у співпраці із компанією “Сучасне Українське Кіно”.

Стартували зйомки фільму “Дім за склом”: перша локація – біля затопленої церкви на Київщині

Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

Режисером  та сценаристом картини став  Тарас  Дронь. Виробництво картини здійснює кінокомпанія “Директорія Кіно”. Сюжет розповідає про сучасну успішну жінку, у якої під час випускного зникає донька. 

Цікавим є той факт, що перший знімальний день пройшов в селі Циблі Бориспільського району, де команда фільму знайшла незвичну локацію — затоплену церкву. Частина фільму буде зніматися в місті Українка, частина — в Києві.

У Держкіно повідомили, що кінопроєкт стрічки “Дім за склом” став одним із переможців 14-го конкурсного відбору Держкіно. Загальний бюджет картини — 25 млн 062 тис. 650 грн., з яких 20 млн — державна фінансова підтримка. 

Команда планує завершити  виробництво фільму наприкінці 2021 року. Прем’єра фільму   запланована на осінь 2022 року.

Відомо,  що минулого року картина режисера Тараса Дроня “Із зав’язаними очима” перемогла в конкурсі Competition 1-2 Варшавського міжнародного кінофестивалю.

До слова, у столиці відкрилась незвичайна виставка. На фотовиставці, яка має назву “Розстріляний Київ. Хроніка ХХІ століття” відвідувачів чекають 40 фото-планшетів із найбільш показовими наслідками рекламного свавілля та прикладами успішного досвіду боротьби з цією проблемою в Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...