Стартувало облаштування магістрального веломаршруту «Оболонь-Поділ-Центр» (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
19:14 08.09

Кількість столичних вулиць із велосипедною інфраструктурою збільшується. На різних етапах реалізації, розробки та погодження схем перебувають 18 вулиць Києва.

Стартувало облаштування магістрального веломаршруту «Оболонь-Поділ-Центр» (ФОТО)

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«Розпочато реалізацію частини магістрального веломаршруту «Оболонь-Поділ-Центр». Так, на вул. Г. Сковороди, що є частиною веломаршруту, вже влаштовано велосипедну смугу. Вона з’єднує вул. Набережно-Хрещатицьку, де тривають роботи, та серце Подолу – пішохідну Контрактову площу. На вулиці Героїв Сталінграда в рамках капітального ремонту також влаштують двосторонні велодоріжки, що приєднаються до велодоріжок, які вже є на проспекті Степана Бандери», – зазначив Густєлєв.

Також, за його словами, на вулицях Стрітенській та Пилипа Козицького реалізували нові схеми організації дорожнього руху зі спільним рухом велосипедистів та автотранспорту з обмеженням дозволеної швидкості до 30 км/год. Наразі дорожні служби завершують нанесення дорожньої розмітки.

Ділянка спільного руху велосипедистів та автотранспорту на вул. Стрітенській поєднає вул. Велику Житомирську, де планується влаштування смуги руху громадського транспорту і велосипедів, та вул. Стрілецьку. Також велоінфраструктура на вул. Стрітенській з’єднається з наявною велосипедною смугою на вул. Олеся Гончара.

На вул. Пилипа Козицького вперше в столиці впроваджено велосипедну смугу зустрічного руху. Також поруч облаштовується велоінфраструктура на вулицях Генерала Воробйова та Ніщинського, щоб поєднати житловий масив Чоколівка з майбутнім магістральним веломаршрутом «Солом’янка-Центр», який наразі проходить експертизу та запланований до реалізації.

Нагадаємо, у Києві з’явилась перша смуга для моторизованого транспорту і велосипедів (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися