Станції “Семена Петлюри” та “Торгмаш”. Команда “Голосу” вже “будує” метро до Броварів (СХЕМА)

16:40 09.10

Після гучної обіцянки Віталія Кличка, команда партії “Голос” також планує масштабне будівництво метро до Броварів. Побудувати мають до 2030 року. І вже, навіть, презентували схему станцій, дарма, що з помилками.

Станції “Семена Петлюри” та “Торгмаш”. Команда “Голосу” вже “будує” метро до Броварів (СХЕМА)

Мапу опублікував у Facebook кандидат на посаду голови Броварської ОТГ від «Голосу» Андрій Саук.  Для транспортного сполучення міст мають намір добудувати червону гілку метро Києва до Броварів.

“Наша команда презентує до вашого розгляду попередній варіант мапи станцій, які ми плануємо побудувати у співпраці з КМДА, КОДА та приватними інвесторами з 2020 по 2030 роки”, – йдеться в повідомленні.

Наміри гарні, але чомусь, наприклад, одна зі станцій називається “Семена Петлюри” – хоча насправді атамана УНР звали Симон.

Зазначимо, що в коментарях мешканці теж помітили помилку, і не всі вірять у реалізацію цього проекту. Крім того, відзначають маленьку відстань між станціями.

загрузка...

Крім того, Саук оголосив конкурс щодо назв та розташування станцій метро в Броварській ОТГ.

Читайте також: Скільки станцій метро потрібно насправді Києву: цікаві факти

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко також обіцяв Святошинсько-Броварську лінію столичного метрополітену продовжити в Бровари.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...