Стало відомо, скільки може тривати жорсткий карантин у Києві

Автор: Тетяна Сененко
16:27 01.11.2021

“Червона” зона карантину у Києві почала діяти з 1 листопада. Для стабілізації ситуації з коронавірусом в столиці потрібно близько трьох тижнів.

Стало відомо, скільки може тривати жорсткий карантин у Києві

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву голови Держспоживслужби Києва Олега Рубана в ефірі “Україна 24”.

Рубан зазначив, що наразі Київ увійшов у пік захворюваності.

“Як показує практика, лише тритижневий обмежувальний захід призводить до стабілізації епідемічної ситуації. Тому необхідно спостерігати, працювати з групами ризику, працювати з вакцинацією і проводити контроль протиепідемічних заходів. Якщо дотримуватися, то ми скорим часом побачимо стабілізацію ситуації”, – зазначив він.

Зазначимо, раніше у МОЗ зазначали, що досвід минулих “червоних” зон свідчить про те, що середній термін перебування регіону у зоні з найсуворішими обмеженнями становить 37 днів.

Нагадаємо, через запровадження в Києві нових карантинних правил школи перейшли на дистанційне навчання. Коли показники захворюваності почнуть принаймні стабілізуватись, буде розглянуто питання про відновлення роботи шкіл у звичайному режимі.

Протягом 31 жовтня в столиці виявили 495 нових випадків зараження коронавірусом, жертвами інфекції стали 39 осіб. За добу було зроблено 22 344 щеплення – це найбільший показник по Україні.

Великий Київ у Google News

підписатися