Стало відомо, що Україна не купує ракетні комплекси “Стугна”, хоча біля кордонів російські танки

Автор: Любава Лисичкіна
20:08 17.06

В умовах, коли біля наших кордонів стоять російські танки, таке оборонне планування явно протирічить інтересам безпеки України.

Стало відомо, що Україна не купує ракетні комплекси “Стугна”, хоча біля кордонів російські танки
Про це повідомив екссекретар РНБО України, керівник Центрального штабу «Європейської Солідарності» Олександр Турчинов. 
 
“Серед 10 країн, які уклали договори з КБ на купівлю протитанкових ракетних комплексів “Стугна”, Україна відсутня. Починаючи з 2019 року жодної “Стугни” не було замовлено для української армії! В умовах, коли біля наших кордонів стоять російські танки, таке оборонне планування явно протирічить інтересам безпеки України”, –  заявив Турчинов після відвідин  виставки “Зброя та безпека”.
За його словами, експозиція виставки «Зброя та безпека» цього року відображає ситуацію в оборонній промисловості. На виставці лише 50% експозиції представляє державний сегмент ОПК, все інше – це пропозиція приватних оборонних підприємств, які сьогодні досить ефективно конкурують та дають поштовх для розвитку оборонної промисловості України.
 
“Коли ми говоримо про державні оборонні підприємства, то, безумовно, тут флагманом залишається конструкторське бюро “Луч”, яке більш правильно називати Конструкторське бюро Олега Коростельова. Олег Коростельов – унікальна людина, Герой України, вчений, організатор виробництва, який зробив величезний внесок в безпеку нашої країни”, – додав політик.
 
У цьому році,  за словами Турчинова,  КБ Коростельова представляє не тільки свою традиційну продукцію: унікальні протитанкові ракетні комплекси “Стугна”, “Корсар” та інші, крилаті ракети “Нептун”, потужні ракетні комплекси “Вільха” та “Вільха-М”, але й новітні розробки, зокрема, зенітні ракетні комплекси та надпотужний ударний БПЛА “Сокіл”. На переконання Турчинова, “аналогу “Соколу” не має російська армія, а за своїми характеристиками він значно перевищує перспективні турецькі ударні безпілотники “Байрактар”.
 
Нагадаємо, на виставці презентували надшвидкий бойовий дрон з турбодвигуном, здатний переносити озброєння вагою до 1 тонни (ВІДЕО, ФОТО).

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...