“США не Україна, порішати не вийде”. Серія мітингів у Києві проти Коломойського

13:28 10.08.2020

У понеділок, 10 серпня, у Києві організували низку мітингів проти українського олігарха Ігоря Коломойського. Своїми акціями активісти хочуть підштовхнути українські правоохоронні органи та президента до перевірки фактів ФБР про злочини Коломойського та притягнути його до відповідальності в Україні або екстрадувати в США.

“США не Україна, порішати не вийде”. Серія мітингів у Києві проти Коломойського

Акції вже пройшли під Міністерством зовнішніх справ та під Офісом президента, далі мітингувальники відправляться до Міністерства внутрішніх справ та до посольства Республіки Ізраїль.

За словами організаторів заходів, такими акціями вони хочуть змусити владу розслідувати злочини Коломойського, тому що через  його тісну дружбу з діючою владою “стає важко повірити, що українська влада буде сприяти нашим партнерам (США) в притягненні олігарха до відповідальності”.

Учасники мітингів тримали плакати “США не Україна, порішати не вийде”, “Коломойський – лідер єврейської мафії України та США”, “Допоможіть владі розібратися з олігархом Коломойським”, а також з вимогами арешту Коломойського і його майна та повернення викрадених коштів Україні.

мітинг проти Коломойського

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, Міністерство юстиції США висунуло офіційне звинувачення Ігорю Коломойському щодо крадіжки мільярдів доларів з ПриватБанку та їх “відмиванню” в Штатах через низку компаній.  Зокрема, вимагає конфіскувати у олігарха офісну вежу в Луїсвіллі і офісний парк в Далласі, придбані за виведені гроші.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...