Спилюють на очах дітей. Дитсадок в Ірпені опинився під загрозою втрати всіх дерев

Автор: Любава Лисичкіна
20:37 06.04

В Ірпені під масштабну реконструкцію – побудову нового приміщення садка вирубують всі дерева на території підвір’я. Люди в шоці.

Спилюють на очах дітей. Дитсадок в Ірпені опинився під загрозою втрати всіх дерев
Допис  про  масову вирубку дерев та фото оприлюднено у сільноті  “Ірпінь. Daily” у Facebook. 
 
Мова йде про садочок «Віночок», що  на вулиці Київській.   Тут запланували масштабну реконструкцію – побудову нового приміщення, але проект чомусь не передбачив збереження сосен. Хоча сосни, як ідеться у повідомленні,   є окрасою цього подвір‘я, дають дітям затінок та очищають повітря від вихлопів з перевантажених машинами доріг, що проходять поруч.
 
“Загалом на території садка росло 34 дерева. З них 2 ялини і більшість – дорослі сосни, але вже спиляно 5 з них. На словах нам обіцяли, що під новий корпус треба прибрати лише 9 дерев, потім цифра «виросла» до 19, але дозвіл дано на всі 34. – ідеться в дописі. –  Вважаємо, що пиляти сосни на очах у вихованців дитсадочка – це не лише шкода довкіллю, а й поганий приклад дітям”.
Люди  вже прономерували дерева, та гуртуватимуться з тим, щоб  вмовити розробників  змінити проект  та   зберегти дерева.  
 
До слова, у Боярці відкрили культурний простір, який займатиметься, зокрема, розвитком туристичних проектів, серед яких фестиваль “Під покровом Тризуба”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...