“Сприймається як спроба усунення політичних конкурентів, прикриваючись війною”, – журналіст про вимкнення телеканалів Прямий, 5-ий і Еспресо

Автор: Марія Супрун
15:11 06.04

Рішення про вимкнення телеканалів Еспресо, Прямий і 5 канал із ефіру має бути пояснене суспільству.

“Сприймається як спроба усунення політичних конкурентів, прикриваючись війною”, – журналіст про вимкнення телеканалів Прямий, 5-ий і Еспресо

Про це у Facebook заявив ведучий програми “Свобода Слова” на каналі ICTV і єдиного національного телемарафону Вадим Карп’як.

“Колеги з телеканалів Прямий, 5-ий і Еспресо повідомляють, що їхнє мовлення вимкнули з ефіру. Залишилися тільки супутникова і онлайн трансляції. Так, в умовах воєнного стану законодавство передбачає регулювання владою діяльності ЗМІ. Але таке рішення мусить бути не просто обґрунтоване, але і пояснене”, – написав журналіст.

Карп’як наголосив, що наразі блокування телеканалів сприймається як спроба усунення політичних конкурентів.

“Мусить бути продемонстрований документ, в якому зафіксовано хто і на підставі чого вимкнув канали з ефірної трансляції. Інакше це сприймається не як воєнна цензура, а як спроба усунення політичних конкурентів, прикриваючись війною”, – додав Карп’як.

У коментарях до поста Карп’як зазначив, що не знає причин недопуску зазначених телеканалів до єдиного національного телемарафону.

Нагадаємо, мовлення «Прямого», «Еспресо» та 5-го каналу – виключили: що трапилося.

Великий Київ у Google News

підписатися