Справа Поворозника: Кличко вимагає підтвердження інформації або вибачень

12:52 07.05

Віталій Кличко звернувся до правоохоронних органів з вимогою надати інформацію про розслідування щодо першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, адже його досі не викликали на допит – ні в якості свідка, ні в якості звинувачуваного. Не надали поки і жодних підтверджень тієї інформації, що була оприлюднена в ЗМІ.

Справа Поворозника: Кличко вимагає підтвердження інформації або вибачень

Про це мер столиці заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання ЗМІ.

Мер каже, що поки правоохоронці не надали поки жодних підтверджень тієї інформації, що була оприлюднена в ЗМІ, а також досі не зробили офіційних повідомлень щодо справи.

Я вимагаю офіційної інформації щодо нібито фактів, які були оприлюднені, або вибачень перед Поворозником. У цій справі потрібно якнайшвидше розставити крапки над «і». Винен – відповідатиме за законом! Не винен – для чого тоді хтось намагається дискредитувати міську владу?!” – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, Миколу Поворозника звинуватили у вимаганні 125 тисяч доларів. Кличко натякнув, що справу його зама могли сфабрикувати. Сам Поворозник вважає, що те, що сталось, може бути пов’язано із професійною діяльністю та рейтингами міського голови Віталія Кличка, і попросив про відсторонення, яке мер підтримав.

загрузка...