“Співай сюди”. У центрі Києва можна безкоштовно виступити і послухати українських зірок

Автор: Тетяна Сененко
19:47 16.06

На території «Куренів» відкрили нову сцену під назвою «Співай сюди». Вона буде працювати в постійному режимі до осені. Саме на цій сцені пройде серія безкоштовних концертів. Гості простору зможуть послухати як виступи молодих колективів, так і зірок української музичної сцени.

“Співай сюди”. У центрі Києва можна безкоштовно виступити і послухати українських зірок

Про це повідомили куратори проєкту.

Концерти відбуватимуться з понеділка по четвер, у програмі – українські сольні виконавці та інді-групи, джазові та академічні музиканти, великі акустичні концерти і прем’єри спеціально створених програм. Жанри будуть дуже різні.

«За перший сезон роботи ми запланували понад півсотні живих виступів з вільним входом. Адже зараз з’явилося багато класних локальних артистів, для яких ми хочемо стати ідеальним майданчиком. А також прекрасним місцем в центрі Києва, де кожен зможе відпочити з сім’єю під відкритим небом », – розповів куратор сцени Павло Горелик.

Також запланована серія з понад десятка оффлайн інтерв’ю з музикантами. Мета організаторів – відкрити нові імена і закохати ще більшу кількість людей в українську сучасну музику.

По середах різні відомі ведучі спілкуватимуться з артистами і обговорюватимуть з ними проблеми індустрії, творчий шлях.

Читайте також: “Грім гримить, земля трясеться до 5:30 ранку”. Кияни не можуть спати через фестиваль “Острів”

Щоб виступити на сцені «Куренів», молоді музиканти можуть заповнити заявку за посиланням. Куратори проекту ознайомляться з усіма заявками і виберуть артистів, які отримають можливість виступити цього літа на головній сцені посеред міста.

Нагадаємо, 5 червня кияни і гості міста отримали розкішний подарунок від митців – на Софіївській площі відбувся масштабний openair-концерт “Зірки світової опери”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...