Спалили Мураєва, обіцяють не зупинятися: під телеканалом “НАШ” в Києві триває акція протесту (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
20:56 02.02

Активісти вважають, що телеканал НАШ є російською інформаційною зброєю проти України і це особливо небезпечно зараз, при загрозі російського наступу. А Зеленський, на їх переконання, ігнорує вимоги національної безпеки.

Спалили Мураєва, обіцяють не зупинятися: під телеканалом “НАШ” в Києві триває акція протесту (ФОТО)
Як передає власний кореспондент “ВК”, на протест під стіни каналу на вул. Жилянській, 101А зібралося близько двохсот активістів. 
 
Вони вимагають  санкцій проти Євгенія Мураєва як російського агента,  санкцій щодо каналу та закриття телеканалу, який працює на інтереси окупантів. 
Один з організаторів мітингу підпалив вату у сміттєвій урні, на яку наклеїли фотографію лідера партії “Наші”, колишнього нардепа Євгена Мураєва.
 
“Телеканал НАШ є російською інформаційною зброєю проти України.  Це особливо небезпечно зараз, при загрозі російського наступу. Зеленський ігнорує вимоги національної безпеки та навіть заяву Великої Британії щодо Мураєва, та не застосовує санкції проти нього і його телеканалу”, – зазначають організатори акції протесту.
Крім цього, вони хочуть щоб Верховна Рада   прийняла  закон про колабораціонізм та запровадила кримінальну відповідальність за заперечення факту російської агресії.
Примітно, що на самому каналі охоче транслюють та коментують мітинг. В ефірі активістів називають націоналістами та праворадикалами.
 
Як повідомлялося, під час попередньої акції її учасники обмалювали стіни будівлі телеканалу “НАШ” різноманітними написами, зокрема “Ганьба!” та “Сепари”.

Як писав “ВК”, на початку січня на сайті президента України було оприлюднено електронну петицію з вимогою закрити телеканал “НАШ”. Лише за дві доби вона набрала половину необхідної для розгляду кількості голосів.

Великий Київ у Google News

підписатися