Петиція про закриття телеканалу “НАШ” за два дні набрала половину необхідних підписів

Автор: Тетяна Сененко
21:37 08.01

Електронна петиція активіста Сергія Стерненка про застосування санкцій проти телеканалу “НАШ” за перші два дні набрала 12 074 підписи з 25 000 необхідних

Петиція про закриття телеканалу “НАШ” за два дні набрала половину необхідних підписів

ВІдповідна  петиція опублікована на президентському порталі.

“З метою захисту національної (та інформаційної зокрема) безпеки України, а також для протидії поширенню антиукраїнської пропаганди в інтересах держави-агресора, прошу президента України невідкладно ініціювати на засіданні Ради національної безпеки та оборони питання про застосування санкцій проти телеканалу “НАШ” з подальшим припиненням його мовлення на території України”, – звучить вимога петиції.

У тексті петиції сказано, що Євгеній Мураєв, реальний власник телеканалу “НАШ”, неодноразово в його ефірі заперечував факт російської агресії, називаючи міжнародний збройний конфлікт, що був розв’язаний Російською Федерацією проти України у 2014 році “громадянською війною”.

Також персонал телеканалу включав у ефір представника російських окупаційних сил РФ Родіона Мірошника, котрий у прямому ефірі заявляв, що нібито Донбас не є частиною України.

А Олена Бондаренко в ефірі телеканалу “НАШ” називала Збройні сили України “злочинцями, що вбивають своїх громадян”.

У тексті петиції зазначається, що ведучі та запрошені гості телеканалу регулярно розпалюють ворожнечу за національною ознакою проти українців та релігійну і расову нетерпимість, у зв’язку із чим Національна рада з питань телебачення і радіомовлення неодноразово застосовувала штрафні санкції щодо телеканалу.

“Однак, попри чисельні прояви антиукраїнської, антидержавної діяльності телеканалу “НАШ”, він продовжує здійснювати мовлення на території України та поширювати російську пропаганду, а члени РНБО не ініціювали питання про застосування санкцій проти фізичних і юридичних осіб, які здійснюють контроль над телеканалом”, – пояснює Стерненко.

Нагадаємо, раніше на Будинку профспілок у центрі Києва, де під час Революції Гідності був штаб євромайданівців, вивісили величезний рекламний баннер з портретом власника телеканалу “НАШ” Євгена Мураєва.

Великий Київ у Google News

підписатися